PROFESJONALIŚCI Z DOŚWIADCZENIEM

Od 2000 roku jesteśmy największym producentem stolarki budowlanej w regionie
i liczącym się na terenie kraju.

SYSTEMY OKIENNE z PCV i ALUMINIUM
NAJNOWSZEJ GENERACJI

- tysiące zrealizowanych projektów i umów
- najwyższy poziom komfortu użytkowania
- łatwa pielęgnacja
- wysoka oszczędność energii

NIETYPOWE PROJEKTY

Indywidualne rozwiązania spełniające wymagania:
- architektów
- projektantów
- inwestorów

NOWOCZESNE SYSTEMY ALUMINIOWE
OKIENNO-DRZWIOWE

Współpraca z największym w kraju producentem systemów aluminiowych
gwarantuje najnowsze rozwiązania konstrukcyjne

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

- fachowe doradztwo,
- pomiar,
- montaż,
- gwarancja

O Firmie

Fabryka Okien Spectrum Sp. z o.o. jest polską firmą istniejącą na rynku od 2000 roku. Łącząc najlepsze tradycje i długoletnie doświadczenie z nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz zaangażowaniem i pasją naszych Pracowników dostarczamy naszym Klientom wysokiej jakości stolarkę budowlaną z PCW oraz szeroki wachlarz ślusarki aluminiowej – od prostych konstrukcji, jak drzwi i okna, po fasady, kompletne elewacje ze szkła i aluminium, naświetla, ogrody zimowe, zabudowy tarasów i konstrukcje przeciwpożarowe.

Zapewniamy profesjonalną pomoc i doradztwo na każdym etapie realizowanego zamówienia. Montujemy nasze produkty zarówno w budynkach nowoczesnych, a także w obiektach zabytkowych podlegających nadzorowi Konserwatora Zabytków. Jesteśmy jednym z wiodących producentów stolarki budowlanej w Polsce.

Naszym odbiorcom z pełną odpowiedzialnością zapewniamy wieloletnie zadowolenie i satysfakcję z użytkowania naszych wyrobów oraz kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wyjątkowa trwałość, różnorodność form, bogata kolorystyka oraz funkcjonalność oferowanych produktów oraz indywidualne podejście do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów pozwoliły nam zyskać miano rzetelnego i sprawdzonego partnera. Nasze produkty znalazły zastosowanie w wielu inwestycjach przemysłowych, deweloperskich, obiektach użyteczności publicznej oraz tysiącach domów klientów indywidualnych. Jakość naszych produktów oraz solidność zrealizowanych zleceń potwierdzają liczne referencje wystawione przez zadowolonych Klientów.